0216 352 38 00 Pbx sistem@sistemmatbaacilik.com Hafta İçi 09:00 ile 18:00 Arası
sistem matbaacılık
Biz Kimiz ?
Sistem Matbaacılık Hakkında Tanıtıcı Bilgi


PINAR SUBAŞI HAKKINDA
Sistem Matbaacılık Kurucusu.

Şirketin kurucusu ve sahibi olan Pınar Subaşı 1994 Yılında Yıldız Teknik Üniversitesi Kimya Mühendisliğinden mezun olmuş "The Collage of Business Administration University Of Maine" ve "Özel Marmara Üniversitesi Eğitim Kurumunda" İşletme Yüksek Lisansını tamamlamıştır.

Eczacıbaşı, Turkcell ve Umur Matbaacılık gibi kurumsal şirketlerdeki profesyonel iş deneyimleri sonrası 1999 yılında kendi şirketini kurmuştur. "ÇIRAK OLUNMADAN USTA OLUNMAZ" felsefesini benimseyerek şirketinin ismini verdiği SİSTEMLİ çalışmayı kendisine ilke edinmiş, üretimden sevkiyata kadar her alanda ekibiyle beraber çalışarak başarılı projelere imza atmıştır.

Garanti Bankası ve KAGİDER işbirliği ile düzenlenen Yılın Kadın Girişimcisi yarışmasında üç yıl üst üste aday gösterilmiştir.

 

DEĞERLERİMİZ

Sistem Matbaacılık, 1999 yılında, müşteri memnuniyetini ve maksimum kaliteyi hedef alarak üretimine başlamıştır. Sektöründe yüksek teknolojiyi takip ederek, ürünlerinizin hakkettiği seçkinliği yansıtma perspektifiyle siz değerli müşterileriyle, uzun zamana yayılan dostlukları hedeflemektedir.

Sistem Matbaacılık, takım çalışmasına açık, iletişime, eğitime ve iş güvenliğine önem veren, bireysel ve grup başarılarının teşvik edildiği bir çalışma ortamı sağlamayı, kalite ve üretim problemlerine tüm çalışanları ve tedarikçiler ile beraber cevap verebilecek sistemleri benimsemeyi ilke edinmiştir. 
 

Ürün ve HizmetlerMali Evraklar
Fatura, İrsaliye, Gider Pusulası v.s. Hakkında Detaylı Bilgi

Tanıtım Ürünleri
Kutu, Dergi, Katalog, Broşür v.s. Hakkında Detaylı Bilgi

Outdoor Reklam

Afiş, Bilboard, Stant, Dönkart v.s. Hakkında Detaylı Bilgi

Promosyon Ürünleri
Kalemlik, Notluk, Defter, Takvim v.s. Hakkında Detaylı Bilgi
Sistem Matbaacılık HakkındaSistem Matbaacılık, 1999 yılında, müşteri memnuniyetini ve maksimum kaliteyi hedef alarak üretimine başlamıştır.

Sektöründe yüksek teknolojiyi takip ederek, ürünlerinizin hakkettiği seçkinliği yansıtma perspektifiyle siz değerli müşterileriyle, uzun zamana yayılan dostlukları hedeflemektedir.

  Sistem Matbaacılık Reklamcılık San. ve Tic. Ltd. Şti


Adres : Yakacık Caddesi. Bina No : 93/1 Kartal / İSTANBUL
Tel : 0216 352 38 00 Pbx Fax : 0216 442 16 89
Mail : sistem@sistemmatbaacilik.com
Copyright 2018 sistemmatbaacilik.com Anasayfa  |  Biz Kimiz ?  |  Ürün ve Hizmetlerimiz  |  Multimedya  |  İletişim ve Ulaşım Bilgileri